piątek, 22 stycznia 2010

For kids

Przez ostatnie dość częste wizyty u J&J&G mam fazę na dzieci. Faza ma różne płaszczyzny, ale jedną z nich jest oczywiście wszystko handmade. Znajduję w necie pomysły na fajne rzeczy (na przykład tu ) i marzę o dniu, kiedy będę mogła spokojnie usiąść w bujanym fotelu i zacząć je realizować po swojemu, dla moich pociech. Na razie co mi się uda zrobić, rozdaję, przyznam szczerze, najchętniej mojemu Ulubieńcowi :)
Kocyk powstał po moim wakacyjnym wypadku, kiedy jedyne czym mogłam ruszać, to były ręce. Moja pierwsza tak duża robota. W kolorze "rdzawy melanż" (kto pamięta?), czyli unisex ;)A ostatnio taka książeczka, bo w sklepach podobno trudno o ładne.Sesja, czyli czas kiedy najbardziej chce mi się szyć i dziergać (i wszystko inne, co nie jest nauką), mam nadzieję, że w zasłużonych przerwach uda mi się coś relaksacyjnego wytworzyć. Tymczasem wszystkim czytaczom życzę ciepła w te okrutne mrozy! I noście czapki!

3 komentarze:

khwik pisze...

ach, to stąd to cudo na zdjęciach Rodzinki N. :) sprytny pomysł z tą książeczką. wpadłam dziś na arcyciekawy sklep http://kalimba.pl/ - i najlepsze jest to, że wiele z tych zabawek można zrobić własnoręcznie! polecam bardzo i pozdrawiam! khwik

Basia pisze...

sliczna ksiazeczka, a tez sprzedajesz podobne?:)

Agnieszka pisze...

Na zamówienie mogę stworzyć kolejną. zapraszam do kontaktu mailowego :)